Zabok 
85
Cedevita
103
Cedevita  Partizan
02.04.2017.
19:00h, ABA, 1/2
Cibona  Cedevita
04.04.2017.
18:00h, A-1
Vijesti
MLC: Rezultati 13.02.
15 02 2016 10:24:00
977 views
0 comments

Ekipe Alojzija Stepinca i Lučkog došle su do novih pobjeda u 01/02 kategoriji Male lige.

Stepinac puno lakše protiv I.B.Mažuranić koja je imala određen manjak igrača pritom i znatno mlađih od pobjednika, te su se svi igrači Stepinca razigrali i upisali u strijelce. Lučko je također kontroliralo kretanje rezultata protiv Dobriše Cesarića, pri čemu je Stunja i uz finu timsku igrao došao do najvećih 14 poena, dok su se kod Cesarića najviše istakli Majdandžić (7) i Firic (6).

U kategoriji 03/04 za VERN je protiv Voltinog simultanku odigrao Lulić (16) koji je zabio više koševa od čitave protivničke ekipe. U drugoj utakmici B skupine Zaprešić je rutinirano savladao Dobrišu Cesarića uz 10 poena Čengića i 6 poena Imrovića, dok se kod poraženih najviše dopao Deljkić (9). U jedinoj utakmici skupine C, I.B.Mažuranić je ponovno imala problem s malim brojem igrača, ali njih petorica hrabro su do zadnjeg trenutka držali u neizvjesnosti ipak objektivno jaču ekipu Šenoa/Vrapče. Vodeći strijelci bili su Skakelja, Radišić i Žabec (svi po 4) kod pobjednika i Harmić (6) i Škoda (4) kod poraženih, ali najviše simpatija pobrao je vižljasti Čović iz I.B.Mažuranić.

U A skupini Lige 05 i mlađi svoj pobjednički put nastavila je ekipa Smokija protiv znatno mlađe ekipe Zaprešića. Igrači Smokija nemilosrdno su punili koš Zaprešića, a najviše poena upisali su Vrdoljak (18) i Zemljić (10), dok se kod poraženih istaknuo Bolšec (6). Lučko/Kajzerica bili su bolji od Kralja Tomislava, a glavnu riječ vodio je njihov udarni trio Odak, Mutapčić (oba po 8) i Brdar (4). Grašo je bio podjednako dobar za suparnike sa 7 poena. Petar Preradović nije osjetio izostanak Crnkovića jer je raspoloženi Huskić (8) bio dovoljan za brojniju ali skromniju ekipu Rapske (Sopta 8). I za kraj, ekipa Vitez/Borovje (Slivarić, Matek i Lukać svi po 6) došla je do pobjede protiv Zaprešića 2, ali najviše pažnje je privukao mlađahni ali čvrsti Arijan Krčelić (2007.godište) iz poražene ekipe sa svojih 8 poena.

Rezultati 13.02.2016.

Liga `01./`02.

Grupa B:

A.Stepinac-S.Marof  40:4 (8:0, 6:0, 12:2, 12:2)
Stepinac: Kremljak 6, Gruborović 6, Osmanbegović 6, Korać 2, Rajković 2, Vuksan 8, Beljan 6, Pavković 4
Trener: Luka Horvat
Marof: Radanović, Škoda 2, Harmić 2, Čović, Bratković, Dvornik 
Trener: Branimir Gregurić

Lučko-D.Cesarić  32:24 (3:2, 8:9, 16:6, 5:7)
Lučko: Potočić M. 8, Kračun 3, Capan L., Capan M. 5, Jerković, Knežević 2, Arapović, Horvatiček, Stunja 14, Čondrić, Žulj, Tomić L., Grgić, Božurić, Bekić
Trener: Filip Meglaj
Cesarić: Kiš 2, Majdandžić 7, Firic 6, Klemen 4, Vugec 2, Šimurina, Đurić 2, Petrinščak, Stjepić 1
Trener: Đuro Zatezalo

Liga `03./`04.

Grupa B:

VERN` – Voltino  22:14     (2:5, 4:1, 12:2, 4:6)
VERN`: Maver 2, Vandek 2, Ribarić, Lulić 16, Koludrović 2
Trener: Filip Maršić
Voltino: Čudina 3, Antolković 2, Šošter, Matijević, Jelavić, Gracin, Krajnović, Ivezić 2, Domijan 6, Jelavić, Jambrek, Pavičević 1
Trener: Ljiljana Hanžek

D.Cesarić – Zaprešić  26:30     (2:11, 4:6, 6:10, 14:3)
Cesarić: Božić 4, Putnik, Deljkić 9, Kmetović 2, Radulović, Kliškinjić 7, Đurić, Huskić 4, Marić, Mehmedović, Simek
Trener: Đuro Zatezalo
Zaprešić: Imrović 6, Čengić 10, Miletić, Guliš 5, Živolić, Gvozdanović, Jandras, Macan, Vladušić 5, Luketić 2, Grbić 2
Trener: Borka Kolaj

Grupa C:

Šenoa/Vrapče – S.Marof  15:13    
(4:0, 6:8, 2:4, 3:1)
Šenoa/Vrapče: Žabec 4, Vrbanec 1, Skakelja 4, Radišić 4, Jovanović, Gluić, Flegar M., Flegar Š. 2, Štefanić, Folnović
Trener: Bruno Gulin
S.Marof: Čović 3, Harmić 6, Škoda 4, Kolarić, Dvornik
Trener: Branimir Gregurić

Liga `05. i mlađi

Grupa A:

Lučko/Kajzerica 1- K.Tomislav  27:9  (6:0, 12:3, 3:6, 6:0)   
Lučko/Kajzerica: Kosanović Zrinski, Odak 8, Brdar 4, Mutapčić 8, Živko 4, Ivanković 3, Tomić, Grizelj, Lelas, Solenički, Laknar 2, Šustek
Trener: Filip Meglaj
K.Tomislav: Tojčić, Jutresa, Milanović, Bihar, Baković, Polašek, Miladin 2, Dezić, Šantek, Sučić, Grašo 7, Grašo R.
Trener: Orest Žunković

Rapska- P.Preradović  13:18  (1:9, 3:2, 9:3, 0:4)   
Rapska: Prlić 2, Sopta 8, Mada, Mandek, Bublić-Radanović, Tomić 3, Pačalet, Bartolić, Raguž, Magušić, Marković, Krznarić, Renco 
Trener: Ivica Blažević
P.Preradović: Huskić 8, Kain, Ćuk 2, Martinović, Supanac 2, Beširević, Marić 4, Benko 2, Koretio, Bolić
Trener: Josip Pavlović

Smoki 1- Zaprešić 1  55:7  (11:1, 16:0, 12:4, 16:2)   
Smoki 1: Folnović P.6, Dolinar, Pavković 2, Folnović V. 8, Žabec 5, Kraljević 2, Brkić 2, Gluić, Sobota 2, Zemljić 10, Vrdoljak 18 
Trener: Tompak/Gulin
Zaprešić 1: Grbić, Vidović, Krčelić, Brezni, Lozić, Miletić, Bolšec 6, Herceg 1, Kulić, Lacković
Trener: Borka Kolaj

Grupa B:

Zaprešić 2- Vitez/Borovje  17:28  (9:2, 0:14, 6:5, 2:7)   
Zaprešić 2: Vidović 4, Lozić 2, Bajto, Krčelić 8, Herceg 1, Matuško, Grbić, Vuković 2, Kulić, Mrković, Činčurak, Miletić, Rolih  
Trener: Borka Kolaj
Vitez/Borovje: Petranović 2, Slivarić 6, Strmečki 2, Matek 6, Lapple, Matanović 3, Lukać 6, Mandić 1, Kolarac, Petranović 2
Trener: Kralj/Karamarko

Tags:
Galerija slika
Nema galerije slika.
Youtube video-zapisi
Nema video zapisa.
Home by KK Cedevita
Pratite nas na YouTube kanaluPratite nas na Twitteru
              Važno
        Kontakti
  Newsletter        Pratite nas!
 

Lokacija

Newsletter

Prijavite se na newsletter i primajte novosti iz kluba!

FacebookTwitter

YouTube Instagram