20:00 Finale A-1
Cedevita u Zadru svladala Budućnost VOLI
25 09 2016 06:00:00
1228 views

U utakmici za 5. mjesto na Zadar Dogus košarkaškom turniru Cedevita je pobijedila Budućnost Voli sa 78:68.

Aktualne prvake Hrvatske do pobjede su predvodili Džanan Musa s 14 poena i pet skokova, Luka Babić s 13 poena, sedam skokova i dvije asistencije i David Stockton s 13 poena, dva skoka i dvije asistencije, dok je za Budućnost 17 poena i četiri skoka upisao Nemanja Vranješ.

U drugoj četvrtini Cedevita je u jednom trenutku bila i na -12, no poluvrijeme su Zagrepčani završili s vodstvom 45:43, a u posljednjih 10 minuta utakmice ušli su sa zaostatkom 61:64.

Kad je na 5:34 min. do kraja utakmice Bojan Subotić zabio tricu, Budućnost je minimalno povela 68:67. No, poslije toga Crnogorci više nisu zabili i Cedevita je utakmicu zaključila serijom 11-0.

Sljedeću utakmicu protiv Budućnosti VOLI Cedevita igra već u četvrtak u 19:00h u Domu sportova u sklopu 1. kola ABA lige.