Cedevita 
99
Mega B.
96
Cedevita  Budućnost
21:00h, 23.09.
Bar, ABA Superkup
Cedevita  FMP
18:00h, 29.09.
ABA liga
Vijesti
MLC: Rezultati od 29.10.
01 11 2016 01:51:00
1049 views
0 comments
Protekle subote odigrane su nove utakmice u Maloj ligi Cedevita, a rezultate utakmica možete pogledati ispod.

Rezultati 29.10.2016.

Liga 2002./2003.

Lučko – Žitnjak  16:37 ( 6:8; 4:11; 2:10 ; 4:8 )
Lučko: Mutapčić 8, Odak, Čondrić 2, Regvar 4, Horvatiček 2; trener: Meglaj
Žitnjak: Glavaš A. 8, Ravlić 8, Glavaš D. 6, Erić 5, Krizmanić 4, Hoić 2, Horvat 2, Blažić 2 ; trener: Miklec

Zaprešić – A.G.Matoš  24:46 ( 1:10; 14: 14; 4:12; 5:10 )
Zaprešić: Kramarić 4, Gregurin 11, Guliš, Alerić 4, Delač 1, Nikić 2, Beluhan, Vurušić 2 ; Trenerica: Kolaj
A.G.Matoš: Košak 10, Vučić 4, Andrić 12, Damjanić 6, Alvir 8, Zanneti 6, Dinter;
trener: Pantaler

Liga 2004./2005. 

Grupa A:

Rapska – K.Tomislav  16:14 ( 9:0; 4:4; 3:6 ; 0:4 )
Rapska: Kardum 3, Nenezić 4, Prlić 4, Mada, Marković, Sopta 3, Penić, Raguž 2 
Trener: Blažević
K.Tomislav: Ivančić , Šunjić 1, Pečarić 5, Maver 4, Milovec 2, Juričević, Borevković, Pešut 2 ; trener: Žunković

Preradović – Nazor/Matoš  15:41
( 1:10; 4:10; 6:16; 4:5)
Preradović: Čičak, Kozina 2, Ćuk 2, Mehmedović 5, Kain 2, Senčar 4; trener:Pavlović
Nazor/Matoš: Brkić 10, Budić 8, Štimac 5, Vušak 8, Krajinović, Milosavljević 4, Brdar, Gažić 4, Matić, Herceg 2 ; trener: Pantaler

Grupa B:

Zaprešić – I.Meštrović  36:26 ( 3:6; 12:6; 8:7; 13:7 ) 
Zaprešić: Vladušić 10, Miletić 2, Lacković 4, Huzak 3, Živolić 6, Matuško 2, Božić 4, Osrečki, Vidović, Bolšec 3, Jandras, Rožić 2, Luketić ; trenerica: Kolaj
I.Meštrović: Bubalo 2, Brkan 5, Novosel 2, Cigrovski, Čorić 13, Zubak 4, Horvat, Mandić, Petrić; trener: Đurak

Liga 2006. i mlađi

Grupa A:

Zaprešić – I.Meštrović  26:27  ( 0:5; 8:9; 4:4; 10:4 ; P1 4:4 ; P2 0:1 ) 
Zaprešić: Vidović 4, Brezni, Dujmić, Vuković, Lozić Lj. 2, Miletić, Krčelić 10, Činčurak, Đurić, Bolšec 6, Herceg, Kulić, Radečak 4 ; trenerica: Kolaj
I.Meštrović: Bubalo 6, Hrgović, Škugor 2, Zubak, Surla 2, Ćorić 14, Jagić 1, Šuto 2, Majdov, Andrić, Oslaković, Dujmović, Vukadinović ; trener: Đurak

A.Stepinac – Smoki  26:19 ( 8:4; 4:2; 4:4; 10:9)
A.Stepinac: Pavković 10, Brekalo 4, Dudić, Dvorski, Zrilić 2, Husnjak 2,Krejči, Vidić, Lončar 2, Žarko 6 ; trener: Vučković
Smoki: Sršen, Dolinar 7, Rebrenjak, Knezović 8, Vrdoljak 2, Matijašić, Bošković, Vid, Jovović 2 ; trener: Tompak

Grupa B:

Lučko/Kajzerica 2 – Zaprešić 2  15:7  (3:1; 2:4; 2:2; 8:0 )
Lučko/Kajzerica 2: Crnojević 6, Ivanković 1, Brodar Tomljanović, Lončar 2, Živko 4, Galić, Katalinić, Penezić, Franić 2, Novaković; trener: Meglaj
Zaprešić 2: Miletić V. 2, Lozić, Grbić, Krčelić 2, Skledar, Kulić, Dujmić 2, Šlogar, Marić, Gradečak 1, Banić, Horvatić, Dodik, Činčurak, Mrković ; trenerica:Kolaj

Cesarić/Vukomerec – Preradović  20:4  ( 0:0; 10:2; 2:2; 8:0 )
Cesarić/Vukomerec: Bitupjac 2, Kikaš, Bajo, Vlahović, Kumosar 2, Filipović, Zajec G. , Zajec T. , Šipov 16, Čelić ; trener: Zatezalo
Preradović: Lacić 2, Horvatin J. , Horvatin F., Radoš, Semrad 2, Hadžić, Šaka, Faltić, Šimek ; trener: Pavlović

Grupa C: 

K.Tomislav/J.Klović - Lučko/Kajzerica 3   28:3  (6:0; 8:0; 7:3; 7:0 )
K.Tomislav/J.Klović: Miladin, Grašo R. 2, Grašo T. 1 , Delić, Bihar J. 8 , Bihar, Milanović 2, Bulić, Budimir 2, Crevar 5, Salihović 2, Niko 4, Jakić, Fulanović 2; trener: Maršić
Lučko/Kajzerica 3 : Radić, Sučić, Kordić, Lončar 3, Marković, Vinojčić, Šuljak, Petrinić, Bedić, Marinić, Jurjec; trener: Meglaj

Tags:
Galerija slika
Nema galerije slika.
Youtube video-zapisi
Nema video zapisa.
Pratite nas na YouTube kanaluPratite nas na Twitteru
              Važno
        Kontakti
  Newsletter        Pratite nas!
 

Lokacija

Newsletter

Prijavite se na newsletter i primajte novosti iz kluba!

FacebookTwitter

YouTube Instagram