Cibona 
75
Cedevita
78
 
 
.
Vijesti
MLC: Rezultati od 12.11.
14 11 2016 04:55:00
728 views
0 comments
Proteklog vikenda odigrane su nove utakmice u Maloj ligi Cedevita, a rezultate svih utakmica možete pročitati ispod.

Rezultati 12.11.2016.


Liga `02./`03.


K.Tomislav/VERN – Matoš  19:41 (6:14; 7:15; 2:12; 4:0)
K.Tomislav/VERN: Matanović 5, Popović 6, Brkić 2, Grladinović, Hodžić 1, Horvat 3, Paunović, Lesar, Bota 2, Rukavina ; trener : Maršić
Matoš: Damjanić 10, Zanetti 6, Košak 9, Vučić 2, Alvir, Andrić 6, Dinter 2, Vušak, Matišić 6 ; trener: Pantaler

Smoki – V.Nazor  35:23 (8:2; 12:5; 6:10; 9:6 )
Smoki: Šestak 6, Vukičević 10, Mihalić 9, Junaković, Nikolić 2, Bambir 2, Balog 6, Gotal, Flegar, Vrbanec, Krpan; trener: Brčina
V.Nazor: Rukavina 3, Tomica, Begović 2, Ikanović, Matolić 4, Smital 7, Capan 2, Brkić 4, Prgomet, Samahodaj, Kalauz 1, Budić; trener: Pantaler

Cesarić/Vukomerec – Bistra/Savski Marof  54:5 ( 18:0; 16:0; 10:4; 10:1) 
Cesarić/Vukomerec: Klemen 8, Gazdić 4, Remenar 6, Majdandžić 6, Kliškinjić 6, Kozina 6, Klemen F. 4, Bešić 8, Vuković, Deljkić 6, Matleković; trener: Zatezalo
Bistra/Savski Marof: Marinčić 2, Godec, Poljak, Raguž 1, Filipović 2, Mesar , Kerep, Winkler, Dvornik, Čović, Winkler S. ; trener: Hulina

Liga `04./`05.


Grupa A:


Rapska – A.Stepinac  19:16 ( 8:2; 5:2; 3: 6; 3; 6 )
Rapska: Penić 4, Nenezić 5, Sever, Bartolić 2, Jurić 2, Prlić 6, Marković, Sopta, Mada; trener: Blažević
A.Stepinac: Marinović 2, Pavković 5, Lucijan, Kosanović 3, Husnjak, Vakanjac 2, Lalić, Zrilić 4; trener: Vučković


K.Tomislav – P.Preradović    28:18 (7:9;12:2;4:3;5:4)
K.Tomislav: Mamić 12, Maver 4, Borevković 6, Milovec 4, Ivančić, Šunjić, Juričević , Pešut, Pečarić 2, Lukić; trener: Žunković
P.Preradović: Mehmedović 6, Ćuk, Huskić 5, Kain, Supavac 1, Kozina 6; trener: Pavlović

G.Vrapče – Smoki  24:31 (9:6; 7:8 ; 3:10 ; 5:7 )
G.Vrapče: Folnović V. 4, Folnović P. 2, Kraljević V. 4, Kraljević J. 2, Olah 7, Šimunjer, Oršulić, Flegar, Štefanić, Blažić, Gluić, Mustapić 1, Andrlon 4, Šoštarić; trener: Gulin
Smoki: Draštet, Jakus, Babić 9, Zemljić 7, Pavković 2, Vrdoljak, Brkić 4, Dolinar, Pavković, Knezović 9; trener: Tompak

Grupa B:


Bistra/Dubravica – VERN  4:35 ( 0:8; 2:10; 1:8; 1:9 ) 
Bistra/Dubravica: Radović, Kerep, Čović, Šimunić, Tolić, Winkler 1, Petrović 3, Prskalo, Glogović ; trener: Hulina
VERN: Vandek 7, Gašaj 4, Ribarić 2, Memeti, Lulić 8, Došen, Samac 6, Mandić 2, Porkolabić, Petrić 2, Skender 4; trener: Maršić

Liga `06. i mlađi


Grupa A: 

Rapska – I.Meštrović   16:32 ( 2:6 ; 2: 12; 6:4; 6:10 ) 
Rapska: Prlić 4, Mada, Sopta 2, Žugec, Karlo 2, Marković 2, Ljubičić, Hlebec-Butijer 2, Alerić, Jurić 4 ; trener: Blažević
I.Meštrović: Škugor 6, Andrić 4, Hrgović, Čorić 8, Zubak 2, Majdov, Šuto 4, Pavić 2, Bubalo,  Jagić 6 ; trener: Đurak

Grupa B:

Šenoa/Vrapče – Stepinac 2  11:7 (1:4; 10: 1; 0:1 ; 0:1 )
Šenoa/Vrapče: Bogdan 1, Iveković, Krnic 1, Bunjan, Olah 4, Štedul, Bolanča, Žagar, Sobota 4, Straga, Gašparović 1; trener: Gulin
Stepinac 2: Plazibat, Brekalo 3, Vidić, Zrilić, Martinović, Krejči, Pranjić, Gavrilo, Ljubić, Šikić 2, Žarko 2, Pekas; trener: Vučković

Grupa C: 

A.Stepinac – Smoki 2  11:10 (0:2; 2:2; 6:4; 2:2 ; P 1:0 ) 
A.Stepinac: Gavrilo, Pekas 2, Krejči 5, Dudić 2, Ljubić, Zrilić 2, Plazibat, Crnjac, Martinković ; trener: Vučković
Smoki 2: Pelikan 2, Katić, Horvatiček, Antolić, Šestan, Stojsavljević 2, Gujan, Trninić 4, Gluić, Djarović 2, Drčić, Uroić ; trener: Brčina

Tags:
Galerija slika
Nema galerije slika.
Youtube video-zapisi
Nema video zapisa.
Pratite nas na YouTube kanaluPratite nas na Twitteru
              Važno
        Kontakti
  Newsletter        Pratite nas!
 

Lokacija

Newsletter

Prijavite se na newsletter i primajte novosti iz kluba!

FacebookTwitter

YouTube Instagram