Cedevita 
64
Sibenik
69
Jolly JBS  Cedevita
Cedevita  Jolly JBS
.
Vijesti
MLC: Rezultati od 19.11.
22 11 2016 07:46:00
574 views
0 comments

Proteklog vikenda odigrane su nove utakmice u Maloj ligi Cedevita, a rezultate možete vidjeti ispod.

Rezultati 19.11.2016.

Liga `02./`03.

Zaprešić – Cesarić/Vukomerec  28:16 ( 5:1; 11:6 ; 6:4; 6:5 )

Zaprešić: Čengić 6, Gregurin 6, Imrović 6, Delaš, Nikić, Kramarić 10, Grbić, Guliš, Vorušić, Beluhan, Zglavnik; trenerica: Kolaj
Cesarić/Vukomerec: Prister 4, Klemen F. 2, Klemen L., Vuković, Petrinščak, Kliškinjić 4, Matleković, Remenar 1, Kmetović, Bešić 3, Gazdić 2, Deljkić; trener:Zatezalo

Liga `04./`05.

Grupa A:

P.Preradović – Smoki  17:45 ( 2:4; 5:17; 7:12; 3:12 )
P.Preradović: Biščanić 2, Kain 2, Mehmedović 4, Ćuk 1, Huskić 5,  Supanac , Senčar J. 3, Kozina, Bedeković, Senčar B.; trener:Pavlović
Smoki: Tompak , Blagus,Knezović 8, Pavlović 4, Babić 8,  Zemljić 7, Pavković , Brkić 12, Vrdoljak 4  , Dolinar 2,trener: Inoslav Tompak

Lučko/Kajzerica – Nazor/Matoš  21:56 (7:20; 3:10 ; 7:15; 4:11 )
Lučko/kajzerica: Odak 1, Potočić 9, Mutapčić, Tomić, Žaknić, Barić 6, Musa, Blagec, Solenički, Grizelj 2, Ošust 2; trenerica:Kolaj
Nazor/Matoš: Vušak 2, Gažić 2, Pavlić 8, Krajinović 2, Brkić 10, Sabljić 18, Štimac 2, Herceg 2, Matić 4, Omrčen 2, Budić 4 ; trener: Pantaler 

K.Tomislav – G.Vrapče  19:27 ( 4:11; 4:2; 5:4; 6:10 )
K.Tomislav: Mamić 6, Milovec 4, Borevković 1, Ivančić, Marek 4, Šunjić, Pečarić 4, Pešut, Lukić ; trener: Žunković
G.Vrapče: Mustapić 3, Folnović V. , Folnović P. 3, Kraljević J.4, Kraljević V., Šimunjer 2, Olah 11, Štefanić 2, Gluić, Oršulić ; trener: Gulin

Grupa B:

Zaprešić – G.Vrapče 2  41:15 ( 6:4; 11:4; 8:0; 16:7 )
Zaprešić: Grbić 14, Vladušić 5, Lacković 4, Živolić 3, Gvozdanović, Huzak, Jandras 6, Matuško , Luketić 2, Rožić 2, Božić, Osrečki 2, Miletić 2 ; trenerica: Kolaj
G.Vrapče 2 : Blažić 5, Jakovljević, Kesak, Olah B. 4, Iveković, Miličić, Flegar 4, Tepeš, Šoštarić 2, Sobota, Bunjan; trener: Gulin

Matoš 2 – VERN  32: 26 ( 7:9; 6:7; 11:2; 8:8) 
Matoš 2: Gažić 5, Vušak 11, Pavlić 16, Brdar, Tomić, Krajinović, Šimanović, Ljuština, Uračević; trener: Pantaler
VERN: Memeti 2, Vandek 9, Porkolabić 2, Samac 11, Gašaj, Mandić, Ribarić 2;trener: Kralj

Liga `06. i mlađi

Grupa A:

Zaprešić – Smoki  37:13 ( 4:2; 9:4; 15:4; 9:3 )
Zaprešić: Vidović 9, Bolšec 6, Krčelić 3, Herceg 2, Miletić 3, Lozić 6, Dujmić 4, Kukić, Đurić 1, Vuković, Činčurak 2, Gradečak, Brezni 1; trenerica:Kolaj
Smoki: Tompak 2, Jovović, Vrdoljak 2, Dolinar 3, Bošiović, Knezović 4, Matijašić, Rebernjak 2, Sršen, Levak ; trener: Tompak

Grupa B:

Šenoa/Vrapče – K.Tomislav/J.Klović  14:11 (2:3; 4:0; 8:4; 0 :4)
Šenoa/Vrapče: Štedul, Gašparović, Olah 2, Iveković, Bunjan 12, Bolanča, Straga, Šandrić, Žagar, Bogdan, ; trener: Gulin
K.Tomislav/J.Klović: Troglić 3, Salihović, Bulić 2, Jonjić, Milanović, Fulanović 2, Maletić, Matanović, Mandić, Budimir 2, Jakić, Kontošić, Crevar 2; trener: Maršić

Grupa C:

Cesarić/Vukomerec – Žitnjak  10:23 ( 2:1; 0:12; 1: 6; 7:4) 
Cesarić/Vukomerec: Semrad , Pujor, Bitanjac, Maria, Vlahović, Zajec 2, Milošević 2, Faltis 1, Bruno 1, Vidak 2, Karlo 2; trener: Zatezalo
Žitnjak: Šipura, Vrbanić, Kovačević, Jonjić, Rašić 1, Steaković, Majdančić, Osmanović 4, Komljenović 2, Antunović 2, Horvat, Komljenović G., Krizmanić j.12, Krizmanić I., Osmanović D.; trener:Miklec

Voltino – Zaprešić 3  17:20  (0:8; 10:0; 4:4; 3:8)
Voltino: Vuković 2, Marčetić , Žarak, Belošević, Dunaj, Reba, Crnek, Lugarić, Plavšić 3, Rebselj, Ivrlač 8, Perčin, Brkić, Krajnović, Ilić, Vujević, Vargić, Čović 4; trenerica: Hanža
Zaprešić 3: Božić, Grbić 6, Skledar, Dodik, Hečimović, Ivković 2, Seginj, Banić 2, Dodik J. 8, Kralj, Mrković 2, Krčelić ; trenerica: Kolaj

Tags:
Galerija slika
Nema galerije slika.
Youtube video-zapisi
Nema video zapisa.
Pratite nas na YouTube kanaluPratite nas na Twitteru
              Važno
        Kontakti
  Newsletter        Pratite nas!
 

Lokacija

Newsletter

Prijavite se na newsletter i primajte novosti iz kluba!

FacebookTwitter

YouTube Instagram