Cibona 
75
Cedevita
78
 
 
.
Vijesti
MLC: Rezultati od 26.11.
30 11 2016 04:01:00
727 views
0 comments
Proteklog vikenda odigrane su nove utakmice u Maloj ligi Cedevita, a rezultate možete pogledati ispod.

Rezultati 26.11.2016.


Liga `02./`03.

Cesarić/Vukomerec – Žitnjak  27:16 (9:8; 4:2; 6:2; 8:4 )
Cesarić/Vukomerec: Prister 2, Klemen F. 6, Klemen L., Majdanđžić 4, Kliškinjić , Kozina,  Remenar 11, Gazdić 4,; trener:Zatezalo
Žitnjak: Horvat, Ravlić 2, Čatić 1, Glavaš 9, Ekić 4, Džolić, Kaurin ; trener: Miklec

Smoki – Jordanovac  44:33 (15:9; 6:9; 7:7; 16:8)
Smoki: Šestak 15, Bambir 6, Mihalić 7, Junaković 5, Vukičević 4, Krpan, Barić 2, Gotal, Šente, Flegar 3, Balce 2; trener: Brčina
Jordanovac: Vitković 2, Kramljak 12, Cvjetković 3, Kečević 2, Zrilić, Vakanjac, Beljan 9, Gruborović 2, Kečević  A. 3, Karlović , Korać, Radić; trener: Vučković

Bistra/Dubravica – VERN  33:27 (7:7; 12;8; 3:6; 11:6)
Bistra/Dubravica: Godec 2, Poljak 2, Čović, Dvornik 2, Filipović 13, Raguž, Winkler S. 12, Winkler M. , Marinčić 2; trener: Hulina
VERN: Unković 2, Hodžić 2, Niko 2, Brkić 7, Popović 14; trener: Kralj

Liga `04./`05.

Grupa B:

Bistra/Dubravica – Meštrović  14:20  ( 0:5; 2:4; 4:7; 8:4)
Bistra/Dubravica: Pauker, Tolić, Čović 4, Winkler 6, Šimunić 2, Petrović 2; trener:Hulina
Meštrović: Hrgović, Matek 4, Cigrovski, Zubak 1, Čorić 2, Novosel 2, Brkan 4, Kujundžić 4, Bubalo 3, Pezelj , Mandić, Karninčić ; trener: Đurak 

G.Vrapče 2 – Matoš 2  8:21  (2:6; 2:5; 0:4; 4:6)
G.Vrapče: Flegar 3, Bunjan, Hočevar, Blažić, Miličić, Kesak, Iveković 2, Šoštarić 2, Olah 1, Tepeš; trener: Gulin
Matoš 2: Gažić 10, Brdar,Milosavljević, Tomić, Marić, Ilić 2, Omrčen 5, Matić 2, Krajinović, Vračević, Klemenčić, Ljuština 2; trener: Pantaler

Liga `06. i mlađi

Grupa B

Matoš/Nazor – K.Tomislav/J.Klović  32:9 (9:3; 8:2; 7:1; 8:3)
Matoš/Nazor: Skelin 8, Dumanić 8, Šimanović 8, Franjković, Smital, Gale 3, Smiljanić, Marković 4, Goldštajn, Jukić, Jurić, Marić 1; trener: Pantaler
K.Tomislav/J.Klović:  Niko 3, Bulić, Salihović, Jonjić, Fulanović, Mandić 1, Maletić 1, Crevar, Budimir 1, Bihar, Grašo  1, Kontošić, Hodžić 1; trener: Maršić

A.Stepinac 2 – P.Preradović  28:6  (8:4; 6:0; 12:2; 2:0)
A.Stepinac 2: Brekalo 8, Zrilić 4, Marinović 2, Krejči R. 4, Žarko 6, Martinović, Šikić 4, Krejči T. , Pekas ; trener: Vučković
P.Preradović: Petrono,Ćuk, Lučić, Šipov 6, Regušić, Beus, Petrić, Alfirević, Damjanić, Terić; trener: Pavlović

Grupa C

Cesarić/Vukomerec – Smoki 2  18:23 ( 6:6; 2:11; 8:0; 2:6) 
Cesarić/Vukomerec: : Bitunjac 4, Zajec G. , Zajec T. , Filipović, Dumbović, Ružić , Kikaš 4, Semrad 2, Lacić 8, Faltis, Rafael, Mrgić; trener: Zatezalo
Smoki 2 : Posavec , Djaković 2, Trninić 10, Mihaelovski 1, Šestan V. 2, Šestan T. , Kamra, Katić, Đurić 8, Šimurina, Antolić, Pelikan, Horvatiček, Martinović, Cvrlje; trener: Brčina

Žitnjak – A.Stepinac 3    16:13 (0:0; 5:4; 6:7; 5:2)
Žitnjak: Krizmanić 16, Krizmanić I., Jonjić, Šabani, Bogunović, Bogunović M., Dimić, Pavić, Vrbanić, Kovačević, Horvat, Šipura, Jurić, Brnadić, Črnko, Stojanović; trener:Miklec
A.Stepinac 3: Brekalo 5, Zrilić 2, Marinović, Krejči R. 6, Žarko, Martinović, Šikić, Krejči T. , Pekas, Samac; trener: Vučković
Tags:
Galerija slika
Nema galerije slika.
Youtube video-zapisi
Nema video zapisa.
Pratite nas na YouTube kanaluPratite nas na Twitteru
              Važno
        Kontakti
  Newsletter        Pratite nas!
 

Lokacija

Newsletter

Prijavite se na newsletter i primajte novosti iz kluba!

FacebookTwitter

YouTube Instagram