Cibona 
75
Cedevita
78
Cedevita  FMP
1. kolo, ABA
Zadar  Cedevita
2. kolo, ABA.
Vijesti
MLC: rezultati od 10.12.
12 12 2016 06:39:00
697 views
0 comments
10. prosinca odigrane su nove utakmice u Maloj ligi Cedevite, a rezultate možete vidjeti ispod.

Rezultati 10.12.2016.


Liga `02./`03.

Cesarić/Vukomerec – K.Tomislav/VERN  51:21 (18:4; 16:8; 5:5; 12:5 )
Cesarić/Vukomerec: Božić 2, Klemen F. 5, Klemen L. 4, Majdandžić 4, Kozina 4, Remenar 16, Bešić 16; trener: Zatezalo
K.Tomislav/VERN: Popović 9, Unković, Matanović 9, Puljiz 3, Hodžić, Grladinović; trener: Kralj 

Voltino – Bistra/Marof  14:25 (0:7; 6:6, 4:8; 4:4 ) 
Voltino: Domijan 2, Ivrlač 2, Pavičević L. , Lauš, Ćudina, Trnski, Ivezić, Zečević, Prskalo 2, Pavičević B. 2, Šoštar 6, Ivezić M. ; trenerica:Hanžek
Bistra/Marof: Raguž , Dvornik, Winkler 11, Filipović 4, Poljak 8, Godec 2; trener: Hulina

Liga `04./`05.

Grupa A

Rapska – G.Vrapče 15:41 (0:12; 7:5; 6:10; 2:14)
Rapska: Bartočić , Sopta 6, Prlić 7, Sever, Nenezić, Kardum, Marković, Raguž, Mada 2, Karlo, Mandek, Penić, Jurić, Nothid ; trener: Blažević
G.Vrapče: Folnović P. 8 ,Folnović V. 2 , Žabec 6 , Andrlon 3, Šoštarić 4, Blažić, Miličić, Kesak, Šimunjer 16, Štefanić, Gluić 2, Flegar ; trener:Gulin

A.Stepinac – K.Tomislav  17:27 ( 6:5; 0:14; 4:4; 7:4 )
A.Stepinac: Pavković, Škrobot N. 6, Škrobot Noa 8, Kosanović 2, Šikić, Matek 1, Lucijan, Brekalo, Husnjak, Lalić; trener: Vučković
K.Tomislav: Mamić 4, Borevković 1, Milovec 6, Dihar, Juričević, Pešut 2, Šunjić, Ivančić, Marek 2, Kašić, Pečarić 11; trener: Žunković

Grupa B


Grafičar – Bistra/Marof  52:6  ( 9:2; 11:0; 20:2; 12:2 )
Grafičar: Mužić 14, Potnar 13, Kraus 4, Kralj 13, Lončarić 6, Horvat 2; trener: 
Bistra/Marof: Vignjević , Žiljak, Sever, Šimunić 2, Čović, Brekalo 4, Godec, Antunović; trener: Hulina

Voltino – Zaprešić   22:34 (5:8; 2:6; 7:3; 8:17)
Voltino: Ivezić, Pavičević B. 11, Ivrlač 2, Ćudina 7, Brezovac, Ćepek, Žarak, Lauš 2, Mandić; trenerica: Hanžek
Zaprešić: Grbić 14, Gvozdanović 2, Luketić 2, Vladušić 6, Matuško 6, Jandras, Miletić , Rožić 2, Lacković 2 ; trenerica: Kolaj


Liga `06. i mlađi

Grupa A:

Rapska – Zaprešić  0:2  (22:21 (4:4;4:6; 4:2; 10:9))
Rapska: Prlić 8, Jurić, Bartolić , Mandek, Mada 2, Sopta 4, Marković 4, Dobrica 2, Ljubičić, Algrić 2; trener: Blažević
Zaprešić: Bolšec 7, Vidović 2, Brezni 2,Krčelić 2, Miletić 2, Matuško, Herceg, Dodik 2, Mrković, Vuković ,Činčurak, Gradečak 4, Krčelić; trenerica: Kolaj

Grupa B :

K.Tomislav/J.Klović - Grafičar 16:19 ( 4:5; 4:4; 4:2 ; 4:8 ) 
Grafičar: Gača 2, Crnković , Vađon 3, Bačani, Zember 4, Valdec 1, Bačani 5, Šantavec,, Horvat, Oreški 4; trener: Horvat
K.Tomislav/J.Klović: Bulić 4, Jonjić, Salihović, Milanović 2, Fulanović, Matanović 2, Grašo R. 2, Trešćec, Neo, Jakić, Budimir 4, Kontošić, Bihar, Maletić , Crevar 2, Miladin, Klarić; trener: Maršić

Grafičar – Bistra/Marof  72:2 (18:0; 16:0; 14:2; 24:0 )
Grafičar: Gača 12, Crnković 15, Vađon 8, Bačani 4, Zember 10, Valdec 2, Bačani 10, Šantavec 2, Horvat 2, Oreški 7; trener: Horvat
Bistra/Marof: Šimunić 2, Antunović, Hunjet, Harapin, Vukić,Tkalec, Antunović, Godec, Muratović P., Muratović L. , Žiljak,Vrban, Šplajt; trener: Hulina


Grupa C: 

Grafičar 2 – Bistra/Marof 2  19:14 (10:0; 0:1; 9:2; 0:10)
Grafičar 2: Kokolek, Vrabec 4, Novak 2, Cindori, Stručić, Kovačić, Vrhoci, Rakić, Kokolek F., Kokolek I., Srpak, Sakač 13
Bistra/Marof: Šimunić 5, Antunović, Hunjet 6, Harapin, Vukić, Tkalec, Antunović, Godec 3, Muratović P., Muratović L., Vrban, Šprajt, Biškup
Tags:
Galerija slika
Nema galerije slika.
Youtube video-zapisi
Nema video zapisa.
Pratite nas na YouTube kanaluPratite nas na Twitteru
              Važno
        Kontakti
  Newsletter        Pratite nas!
 

Lokacija

Newsletter

Prijavite se na newsletter i primajte novosti iz kluba!

FacebookTwitter

YouTube Instagram