Ako treba
Juniori Cedevite izgubili od L'Hospitaleta
07 01 2017 10:04:00
500 views

U svojoj trećoj utakmici na euroligaškom U18 Adidas Next Generation turniru u L'Hospitaletu Cedevita je poražena od domaćina turnira L'Hospitaleta 69:59.

Naša momčad, koja je protiv L'Hospitaleta morala igrati bez Antonija Jordana, tako je skupinu B završila na trećem mjestu uz omjer 1-2. Prvi je Joventut (3-0), drugi L'Hospitalet (2-1), a četvrti Panathinaikos (0-3).

Svoju posljednju utakmicu na turniru, onu za peto mjesto, Cedevita će odigrati u nedjelju protiv Albe Berlin, koja je završila na trećem mjestu u A skupini.

L'Hospitalet je poslije prvog poluvremena vodio 38:32. Nakon toga su domaćini dodatno povećali vodstvo i u posljednju četvrtinu ušli s prednošću 55:47.

Jakov Kukić na 6:33 min. do kraja utakmice je Cedevitu približio na samo -3, no Španjolci su potom napravili seriju 7-0. Na manje od dvije minute do završetka otišli su na dvoznamenkastu prednost i Cedevita se od toga više nije oporavila.

U dresu Zagrepčana Toni Nakić upisao je 20 poena, pet skokova i tri asistencije, a Darko Bajo ubilježio je 15 poena i osam skokova.

Za pobjednike je Raul Verano ubacio 21 poen.