Cedevita 
85
Jolly JBS
65
 
Doigravanje
Polufinale A-1
 
Doigravanje.
Polufinale A-1
Vijesti
MLC: Rezultati od 21.01.
23 01 2017 01:25:00
474 views
0 comments
21. siječnja odigrane su nove utakmice u Maloj ligi Cedevita, a rezultate možete pogledati ispod.


Rezultati 21.01.2017.


Liga 2002/03


Voltino – V.Nazor   27:39  (2: 10; 8:4; 5:14; 12:11) 
Voltino: Pavičević , Truski, Domijan 3, Gracin, Šoštar 2, Gjurin 9, Matijević 2, B.Pavičević 4, Brezovac, Zečević, Zarak, Laus, Prskalo, Cvitković, Ivrlač, Ćudina 7, Mandić; trenerica: Hanžek
V.Nazor: Begović 2, Smital 12, Kalauz 2, Ikanović 4, Čurić 9, Smital 4, Omerz, Tomica 6; trener: Pantaler

Liga 2004/05 

Grupa A:

Smoki – Rapska  38:6 (10:0 ; 6: 4; 9:0; 13:2) 
Smoki: Pavlović 4 , Babić 8, Bužak, Draštet, Zemljić 4, Dolinar, Bagus, Brkić 2, Knezović 10, Pavković 4, Vrdoljak 6; trener: Tompak
Rapska: Prlić 6, Nenezić, Kardum, Sopta, Marković, Karlo, Bartolić, Penić, Raguž, Filip, Franko; trener: Blažević

Zaprešić – A.Stepinac  30:25 (6:2; 15:7; 9:14; 0:2)
Zaprešić: Lacković 2, Gvozdanić, Grbić 11,  Živolić 5, Matuško, Božić, Rožić 5, Osrečki, Jandras 2, Vladušić 5; trenerica: Kolaj
A.Stepinac: Lončar, Lalić, Mišak 9, Zrilić 2, Matek 4, Kosanović 5, Vukov-Culić, Škrobot, Pavković 5, Matek; trener: Vučković

Grupa B:

Lučko – Matoš 2  24:27  (2:8, 8:5; 8:6; 6:8) 
Lučko: Odak 2, Solenički, Mutapčić 12, Ošust 6, Arapović 2, Žaknić 2, Grizelj; trener:Meglaj
Matoš 2: Vušak 16, Marić, Brdar, Milosavljević 2, Krajinović 4, Herceg 5, Horvatić, Tomić, Matić, Vračević, Ljuština ; Pantaler

I.Meštrović – G.Vrapče  12:14 ( 2:0; 0:2; 0:6; 10:4; P- 0:2) 
I.Meštrović: Kujundžić, Ćorić 4, Zubak 4, Novosel, Koričančić, Matek 4, Lulić, Pavić, Horvat, Cigrovski, Brkan, Hrgović, Mandić, Škugor, Držanić; trener: Đurak
G.Vrapče 2: V.Kraljević 2, J.Kraljević 2, Šimunjar, Oršulić, Miličić, Šoštarić 2, Žabec 2, Olah B., Sobota, Folnović V. 4, Gluić; trener Gulin

Liga `06. i mlađi

Grupa A: 

Lučko/Kajzerica – A.Stepinac  17:23  (2:8; 2:4; 13:3; 0:8)
Lučko/Kajzerica: Tomas, Ivanković 2, Živko, Šoštarić, Gugić, Šošić 3, Franić, Maznik 11, Buconjić 1, Novaković, Crnojević, Jelaska, Galić; trener:Meglaj
A.Stepinac: Brekalo, Husnjak 4, Pavković 13, Škrobot 1, Marinović, Dudić, Zrilić 1, Franjić 2, Vidić, Martinović, Matek 1,  Gabrilo, Krejči 1; trener: Vučković

Zaprešić – K.Tomislav  41:13 (12:3; 13:4; 10:3; 6:3 )
Zaprešić: Čurić 2, Činčurak, Vidović 3, Miletić 2, Krčelić 18, Vuković, Dujmić 2, Bolšec 6, Herceg 6, Marić, Lozić 2; trenerica: Kolaj
K.Tomislav: Budimir 2, Jakić, Grašo 4, Delić 1, R.Grašo 2, Crevar, I.Bihar, J.Bihar 5, Milanović, Miladin; Trener: Žunković

Grupa B:

P.Preradović – Matoš/Nazor  6:35 (0:10; 0:15; 2:6; 4:4) 
P.Preradović: Šipov 3, Dragušić, Vlahović, Trninić, Arnautović 2, Perković 1, Čelić, Ružić; trener: Pavlović
Matoš/Nazor: Dumanić 3, Skelin 10, Franjković 6, Šimanović 8, Jurić 2, Uglješić, Bagić, Smital 2, Marković 2, Gale 2, Jukić, Milosavljević; trener: Pantaler

Grupa C: 

Lučko/Kajzerica – Voltino  8:11  (2:4; 6:0; 0:6; 0:1)
Lučko/Kajzerica: Marinić, Lončar 2, Sučić, Arapović N. , Arapović V., Bedić, Petrinić 2, Šuljak, Stipić, Vinojčić, Brodar-Tomljanović 4 ; trener: Meglaj
Voltino: Čović 2, Antunović, Plavša 2, Rebselj 2, Vargić, Marčetić, Reba, Lugarić, Vušak, Belošević, Crnek, Dunaj, Žarak 5; trenerica: Hanžek

Zaprešić 3 – K.Tomislav/J.Klović  7:27 ( 0:10; 5:2; 0:8; 2:7)
Zaprešić 3: Ivković 2, Mrković 5, Kralj, Horvatić, Šlogar, Dodik M., Dodik J., Ščrbakić, Krčelić, Božić, Banić; trenerica: Kolaj
K.Tomislav/J.Klović : Budimir 8, Kontušić, Crevar 2, Troglić 4, Šimurina, Delić 6, Grašo 4, Mandić 3, Milanović, Jakić, Horvat, Milas, Bihar; trener: Maršić

Tags:
Galerija slika
Nema galerije slika.
Youtube video-zapisi
Nema video zapisa.
Pratite nas na YouTube kanaluPratite nas na Twitteru
              Važno
        Kontakti
  Newsletter        Pratite nas!
 

Lokacija

Newsletter

Prijavite se na newsletter i primajte novosti iz kluba!

FacebookTwitter

YouTube Instagram