Cedevita 
85
Cibona
91
Cibona  Cedevita
25.05.2017.
20:15 Finale A-1
Cedevita  Cibona
28.05.2017.
20:00 Finale A-1
Vijesti
MLC: Rezultati od 04.02.
06 02 2017 07:02:00
934 views
0 comments
Prošle subote odigrane su nove utakmice u Maloj ligi Cedevita, a rezultate možete pogledati ispod.


Rezultati 04.02.2017.


Liga 2002/03


V.Nazor – A.G.Matoš   22:39
 ( 5:10; 8:9; 5:10; 4:10)
V.Nazor: Kalauz, Smital 2, Čurić, Rukavina 10, Ikanović, Samahoda, Budić 2, Begović 2, Prgomet 4, Tomica 2, ; trener: Pantaler
A.G.Matoš: Andrić 4, Košak 5, Zanetti 10, Damjanić 10, Alvir 8, Dinter 2; trener:Pantaler

Lučko  -  Bistra/Marof  18:11 (6:0; 4:1; 2:8; 6:2)
Lučko: Regvar, Jerković 6, Odak 2, Mutapčić 2, Horvatiček, Petreković 4, Barić, Čondrić, Ošust, Grizelj, Omar, Solenički, Arapović 2, Tomić L., Tomić M., Galić 2; trener: Meglaj
Bistra/Marof: Dvornik, Godec, Filipović 8, Winkler S., Winkler M. 3, Marinčić, Petrović, Poljak, Raguž; trener: Hulina

Lučko  - Zaprešić  9:61 (2:17; 2:12; 5:15; 0:17) 
Lučko: Regvar, Jerković , Odak , Mutapčić 2, Horvatiček 2,Petreković , Barić 3, Čondrić 2, Ošust, Grizelj, Omar, Solenički, Arapović , Tomić L., Tomić M., Galić ; trener: Meglaj
Zaprešić: Gregurin 10, Kramarić 15, Guliš 3, Nikić 11, Imrović 8, Čengić 10, Beluhan 4, Alerić; trenerica:Kolaj

Zaprešić – Jordanovac  36:43 (8:13; 11:11; 6:13; 11:6)
Zaprešić: Gregurin 4, Kramarić 10, Guliš , Nikić 2, Imrović 11, Čengić 1, Beluhan 4, Alerić, Vladušić 4; trenerica:Kolaj
Jordanovac: Gruborović, Beljan 16, Škrobot, Vitković 12, Kremljak 6, Širić, Škrobot Niko 2, Zrilić, Mauro 3, Klepac, Lalić, Osmanbegović 4; trener:Vučković

Liga 2004/05 

Grupa A:

P.Preradović  -  G.Vrapče  13:27 (4:4; 5:7; 1:6; 3:10) 
P.Preradović: Striček , Mezga, Crnković 4, Kozina 4, Huskić 2, Stričak J. 2, Martić, Mehmedović 1, Ćuk, Kain; trener: Pavlović
G.Vrapče: Žabec, Kraljević J. 6, Kraljević V., Olah 8, Folnović V. , Folnović P. 2, Gluić, Šoštarić, Šimunjer 8, Andrlon, Mustapić 3; trener: Gulin

Nazor/Matoš  - A.Stepinac  37:12  (15:6; 10:1; 2:2; 10:3)
Nazor/Matoš: Vušak 6, Pavlić 6, Gažić 2, Krajinović 9, Milosavljavić , Matić 4, Omrčen, Herceg, Brkić 8, Štimac 1 ; trener: Pantaler
A.Stepinac: Klepac, Kosanović, Zrilić, Vakanjac, Osmokrović, Škrobot Niko 7, Škrobot Noa 5; trener: Vučković

K.Tomislav  -  Zaprešić  32:38  (3:11; 4:15; 13: 7; 12:5) 
K.Tomislav: Pećarić 6, Šunjić, Pešut, Borevković 8, Milovec 18, Rašić, Maver, Ivančić, Juričević; trener: Kralj
Zaprešić: Grbić 6, Vidović 4, Huzak , Lacković 1, Živolić 13, Gvozdanović 2, Bolšec 4, Jandras 2, Vladušić 6, Mauško; trenerica: Kolaj

Grupa B:


VEDI (Bjelovar)  - Matoš  33:24
(6:7; 7:7; 9:13; 2:6)
VEDI: Posavac, Kiteruaš 4, Barešić,Stjepanović 2, Đopar 1, Jurković 3, Krajinović 11, Posavac I. , Sokač, Barešić, Vlahović 2, Serini 1; trener: Krajinović
Matoš: Vušak 8, Pavlić 8, Herceg 4, Gažić 2, Uračević 2, Milosavljević, Brdar 1, Tomić, Marić, Horvatić 2, Krajinović 4, Ljuština 2; trener: Pantaler

VEDI (Bjelovar)  - G.Vrapče 2  44:21 (10:12; 13:6; 11:1; 10:1)
VEDI: Posavac J. 8, Kiteruaš, Prčo, Stjepanović 10, Đopar, Jurković 2, Krajinović 12, Kudmira, Sokač, Vajić, Vlahović 6, Serini 6; trener: Krajinović
G.Vrapče: Tepeš, Bunjan, B.Olah, Blažić, Iveković 4, Flegar, Gluić, Folnović V.  2, Žabec 7, Kraljević J. 4, Sobota 4, Oršulić, Debanić, Miličić; trener: Gulin

Liga `06. i mlađi

Grupa A: 

A.Stepinac - I.Meštrović  17:26 (9:4; 2:8; 3:8; 3:6 )
I.Meštrović: Hrgović, Zubak 4, Čorić 6, Pavić, Andrić, Majdov, Bubalo 12, Oslaković, Jagić, Surla, Škugor 4, Dujmarić, Munivrana; trener: Jovović
A.Stepinac: Škrobot 13, Pavković 2, Marinović , Krejči R. 2 , Krejči T., Dudić, Zrilić , Franjić, Brekalo, Martinović, Žarko; trener: Vučković

Grupa B:


Lučko/Kajzerica 2  - Bistra/Marof/Kralj. na Sutli  8:7
 (3:0; 2:3; 1:2; 2:1)
Lučko/Kajzerica 2: Musa, Katalinić, Ivanković 1, Radić, Sučić, Brodar-Tomljanović, Gugić, Vinojčić, Lončar, Galić, Crnojević 5, Kalac, Perić, Franić 2; trener: Meglaj
Bistra/Marof: Winkler 1, Zeljko, Hunjet, Horvatin, Harapin 2, Vukić, Šimunić 2, Valentić 2, Barešić; trener: Hulina

Grupa C:


Bistra/Marof/Kralj. na Sutli 2  -  Smoki 2  5:20
(2:4; 0:0; 1:10; 2:6)
Bistra/Marof 2: Vukić, Zeljko, Muratović, Brijak, Hunjer, Harapin 2, Valentić, Biškup, Muratović L., Antunović P., Antunović S., Godec 2, Zogaj 1, Jagić , Lopatić, Horvatin; trener: Hulina
Smoki 2: Đurić 6, Trninić 6, Uroić 2, Gluić, Martinović 4, Cvrlje, Horvatiček, Šimurina, Posavec 2; trener: Brčina

Tags:
Galerija slika
Nema galerije slika.
Youtube video-zapisi
Nema video zapisa.
Pratite nas na YouTube kanaluPratite nas na Twitteru
              Važno
        Kontakti
  Newsletter        Pratite nas!
 

Lokacija

Newsletter

Prijavite se na newsletter i primajte novosti iz kluba!

FacebookTwitter

YouTube Instagram