Cibona 
75
Cedevita
78
Cedevita  FMP
1. kolo, ABA
Zadar  Cedevita
2. kolo, ABA.
Vijesti
MLC: Rezultati od 25.02.
26 02 2017 09:30:00
814 views
0 comments

25. veljače 2017. odigrane su nove utakmice u Maloj ligi Cedevita, a rezultate možete pogledati ispod.


Rezultati 25.02.2017.


Liga `02./`03.


Cesarić/Vukomerec  - Matoš  37:42  (6:14; 12:12; 7:8; 12:8)

Cesarić/Vukomerec: Prister, Deljkić, Kliškinjić 5, Gazdić 2, Matleković 3, Klemen F. 2, Klemen L. 6, Remenar 9, Bešić 10; trener: Zatezalo

Matoš: Damjanić 16, Košak 8, Alvir 8, Andrić 8, Matišić 2, Dinter, Vučić; trener: Pantaler


Smoki  - Bistra/Marof  54:18  ( 19:5; 11:5; 14:0; 10:8 )

Smoki: Junaković 7, Barić 10, Balog 6, Flegar, Matanović 9, Bambir 4, Mihalić 2, Vukičević 10, Šestak 6; trener: Brčina

Bistra/Marof: Filipović 1, Winkler M. 2, Marinčić 2, Winkler 4, Godec 7, Šimunić, Dvornik, Raguž 2, Poljak; trener: Hulina


Zaprešić  -  K.Tomislav/VERN  55:26  ( 21:5; 10:9; 15:4; 9:8)

Zaprešić: Gregurin 15, Imrović 8, Kramarić 9, Gulin 3, Čengić 16, Nikić 2, Beluhan 2; trenerica: Kolaj

K.Tomislav/VERN: Matanović 4, Popović 7, Maver, Niko 2, Pečarić 2, Brkić 2, Paunović, Grbojan, Rukavina, Fišter, Puljiz 9; trener: Kralj


Liga `04./`05.


Grupa A


G.Vrapče  -  Zaprešić  47:17  (15:2; 6:8; 16:4; 10:3)

G.Vrapče: Olah 16, Folnović P. 2, Folnović V. 2, Kraljević J. 4, Kraljević V. 4, Šimunjer 10, Andrlon 3, Mustapić 2, Oršulić 2, Žabec 2, Šoštarić, Gluić ; trener: Gulin

Zaprešić: Grbić 7, Živolić 4, Huzjak, Miletić , Vladušić 4, Jandras, Božić, Vidović, Bolšec 2, Kos, Osrečki, Lacković; trenerica: Kolaj


Liga `06. i mlađi


Grupa A:


K.Tomislav – Lučko/Kajzerica  16:19 ( 0:7; 3:3; 12:0; 1:9)

K.Tomislav: Grašo R. 3, Grašo T. 6, Miladin, Milas, Crevar, Delić 1, Jakić, Bihar, Milanović, Budimir 6, Šimurina, Klarić, Horvat, Lovrešćak; trener: Žunković

Lučko/Kajzerica: Živko 6, Katalinić, Ivanković 3, Gugić 4, Crnojević, Franić 3, Marendić, Šošić 1, Tomas, Šustek 2, Buconjić, Sučec; trener:Meglaj


Zaprešić – A.Stepinac  60:6 ( 12:0; 16:0; 16:2; 16:4)

Zaprešić: Bolšec 4, Kos 8, Brezni 6, Vidović 2, Đurić 14, Matuško 4, Herceg 8, Činčurak, Lozić, Miletić 4, Krčelić 10; trenerica:Kolaj

A.Stepinac: Dudić, Samac, Vukov-Colić, Matek, Marinović, Vidić, Gabrilo, Brekalo, Krejči R. 2, Krejči T., Franjić, Zrilić 4, Pekas, Žarko;trener: Vučković


I.Meštrović – Smoki  39:15 ( 12:3; 5:4; 14:0; 8:8)

I.Meštrović: Škugor 4, Šuto 8, Pavić 4, Bubalo 10, Andrić 7, Oslaković, Minivrana, Hrgović, Zubak 2, Vukadinović, Surla 4; trener: Đurak

Smoki: Malez, Jovović 2, Bošković, Tompak, Knezović 4, Dolinar 9, Vrdoljak, Rebernjak, Matijašić, Sršen, levak, Đurić; trener: Tompak


Grupa B:


Zaprešić 2 – Matoš/Nazor  13:22 ( 3:4; 4:4; 3:4; 3:10)

Zaprešić 2: Lozić 3, Dujmić 3, Miletić 2, Skledar, Mrković, Činčurak 2, Vuković, Krčelić 1, Ćerimi, Banić, Ivković, Dodik 2; trenerica: Kolaj

Matoš/Nazor: Dumanić 2, Skelin, Bagić 2, Sven 2, Šimanović 6, Bartol, Jurić, Smital, Adžić 2, Jelenek, Marković 4, Milosavljević, Lovro 4; trener: Pantaler


Grupa C:


K.Tomislav/J.Klović – Stepinac 3   13:20 (2:0; 2:8; 6:4; 3:8)

K.Tomislav/J.Klović: Milas, Fulanović, Crevar 2, Salihović, Kontošić, Mandić 2, Jakić , Munjeza-Abaza, Horvat, Grašo 4, Bulić 5; trener:Kralj

Stepinac 3: Vukov-Colić, Brekalo 8, Vidić, Zrilić, Dudić, Franjić, Samac, Krejči R. , Krejči T. 2 , Gabrilo 2, Matek, Marinović, Pekas, Šarko 4; trener: Vučković


Zaprešić 3 – Cesarić/Vukomerec  19:17 (2:8; 2:3; 13:2; 2:4 )

Zaprešić 3: Dujmić 10, Mrković 2, Kralj, Skledar 2, Krčelić, Banić, Ćerimi, Dodik J., Činčurak 5, Dodik M. , Horvatić, Hećimović, Marić, Ivković, Vuković; trenerica: Kolaj

Cesarić/Vukomerec: Semrad 8, Echert Lon. 2, Echert Le. , Radoš, Pajor, Komosar, Pajor, Hodžić, Matijević, Pranjić, Šimek, Zelenčić, Faltis; trener: Zatezalo


Lučko/Kajzerica 3 – Bistra/Marof/Kralj. na Sutli 2  7:16 ( 0:0; 0:10; 4:6; 3:0)

Lučko/Kajzerica 3: Lončar 2, Sučec, Sučić, Petričević, Brodar-Tomljanović 2, Petrinić, Radić R. 3, Radić L., Bedić, Zdelar, Arapović, Šuljak, Musa; trener: Meglaj

Bistra/Marof/Kralj. na Sutli 2: Winkler 10, Valentić, Harapin, Vukić, Hunjet, Horvatin, Šimunić 2, Biškup, Godec 2, Lopatić, Antunović P., Antunović S. 2; trener: Hulina

Tags:
Galerija slika
Nema galerije slika.
Youtube video-zapisi
Nema video zapisa.
Pratite nas na YouTube kanaluPratite nas na Twitteru
              Važno
        Kontakti
  Newsletter        Pratite nas!
 

Lokacija

Newsletter

Prijavite se na newsletter i primajte novosti iz kluba!

FacebookTwitter

YouTube Instagram