Cedevita 
85
Cibona
91
Cibona  Cedevita
25.05.2017.
20:15 Finale A-1
Cedevita  Cibona
28.05.2017.
20:00 Finale A-1
Vijesti
MLC: Rezultati od 04.03.
07 03 2017 12:18:00
379 views
0 comments

U Maloj ligi Cedevita proteklog vikenda odigrane su nove utakmice, a rezultate pogledajte ispod.


Rezultati 04.03.2017.


Liga `02./`03.


Jordanovac – Lučko  46:15 ( 11:6; 8:2; 17:7)

Jordanovac: Božičević, Vitković 22, Mišak 4, Vakanjac, Osmanbegović 2, Korać 8, Gruborović 6, Škrobot Noa, Škrobot Niko 2, karlović 2, Kremljak; trener: Vučković

Lučko: Jerković 4, Odak 2, Mutapčić 4, Barić 2, Petreković, Čondrić, Horvatiček, Tomić L., Musa, Blagec, Arapović, Bekić 3, Barić;trener:Meglaj


Cesarić/Vukomerec – Voltino  50:17  (15:2; 16:0; 7:11; 12:4)

Cesarić/Vukomerec: Klemen F. 2, Klemen L. 4, Božić 4, Matleković 3, Deljkić 3, Kliškinjić 5, Bešić 13, Remenar 16; trener: Zatezalo

Voltino: Domijan , Ivezić, Gracin, Pavičević 4, Prskalo, Gjurin 7, Iveković, Trnski, Ćudina 5, Jambrek; trenerica: Hanžek


Liga `04./`05.


Grupa A


P.Preradović – Zaprešić (0:2)  40:20  ( 6:3; 14:5; 10:9; 10:3)

P.Preradović: Crnković 6, Huskić 7, Bišćanić 14, Kozina 2, Kain 2, Strićak J. 3, Strićak B. 4, Ćuk 2; trener: Pavlović

Zaprešić: Grbić 2, Vladušić 5, Živolić 6, Bolšec, Vidović, Lacković 4, Matuško, Huzjak, Božić, Jandras, Miletić, Gvozdanović 3; trenerica:Kolaj


Grupa B


Voltino – I.Meštrović  31:30 (11:2; 1:12; 8:12; 11:4)

Voltino: Pavičević 7, Ivezić 3, Prskalo 5, Tuteković, Lav, Lauš 4, Gedo, Zečević, Brezovac, Marasović, Pavičević B. , cvitković, Gjurin 12, Mandić; trenerica: Hanžek

I.Meštrović: Zubak 2, Čorić 6, Šuto, Novosel, Horvat, Škugor, Bubalo 14, Pezek, Cigrovski, Karninčić, Brkan, Držanić, Hrgović, Diego 8, Matek, Lulić, Rode; trener: Đurak


G.Vrapče – Bistra/Marof/Kraljevec na Sutli 36: 13 (11:1;8:6;14:4;3:2)

G.Vrapče: Folnović 2, Kraljević  2, Šoštarić, Blažić 2, Flegar 4, Miličić, Kraljević Ja. 8 , Kesak, Žabec 2, Gluić 4, Oršulić 8, Tepeš 2, Debanić, Štefanić 2; trener: Gulin

Bistra/Marof/K. na Sutli: Dvornik , Čolić, Poljak, Winkler, Petrović 7, Šimunić 2, Parić 4, Žiljak, Zeljko; trener: Hulina


Liga `06. i mlađi


Grupa A:


Lučko/Kajzerica – Rapska  (2:0) 25:28 (8:4; 7:4; 6:12; 4:8)

Lučko/Kajzerica: Šustek 2, Tomas, Jelaska 2, Maznik 5, Ivanković 4, Crnojević 2, Gugić 2, Franić 4, Katalinić 2, Živko, Kalac, Sučec; trener: Meglaj

Rapska: Prlić 6, Dobrica, Sopta 10, Mada 4, Šimičić 4, Alerić 4, Ljubičić, Hlebec – Butier; trener:Blažević


K.Tomislav – I.Meštrović 11:28 (2:8; 6:5; 0:8; 3:7)

K.Tomislav: Lovreščak, Grašo T. , Grašo R. 2, Crevar, Budimir, Jakić, Milas 2, Duboković, Delić 5, Klarić, Miladin 2; trener: Žunković

I.Meštrović: Škugor 5, Zubak 5, Roko, Ćorić, Šuto 4, Hrgović 2, Oslaković, Madov 2, Andrić, Šanić, Surla 2, Vukadinović, Segedi, Latković, Đurak, Bubalo 6, Jakić, Vitković; trener: Đurak


Grupa B:


Šenoa/Vrapče -Bistra/Marof/K. na Sutli 22:10(8:3;4:5;0:2;10:0)

Šenoa/Vrapča: Bolanča, Krnić, Sobota 10, Olah 6, Iveković 4, Gašparović, Štedul, Šandrić, Čolak 2, Straga, Bogdan; trener:Gulin

Bistra/M./K.na Sutli: Vukić, Antunović P., Antunović S., Godec, Biškup, Brijak, Zeljko, Harapin, Tkalec, Hunjet, Winkler 4, Muratović 2, Zogaj, Šimunić 4; trener: Hulina


A.Stepinac 2 – Lučko/Kjazerica 2  22:15 (4:2; 2:7; 10:4; 6:2)

A.Stepinac 2: Žarko, Krejči R. 8, Mutavdžić, Samac, Krejči T. , Gabrilo, Ljubić, Martinović , Brekalo 4, Husnjak 4, Dvorski 6, Turšić, Zarko, Pekas; trener: Vučković

Lučko/Kajzerica 2: Sučić, Marinić, Radić R., Radić L., Musa, Sačer, Katalinić 2, Crnojević 2, Ivanković 1, Gugić, Franić 5, Živko, Brodar-Tomljanović 2, Kalac , Sučec, Lončar 3, Petrinić; trener: Meglaj


Grupa C:


A.Stepinac 3 – Voltino 25:9 ( 5:5; 4:0; 10:0; 6:4)

A.Stepinac 3: Žarko, Krejči R. , Mutavdžić, Samac, Krejči T. , Gabrilo 6, Ljubić, Martinović , Brekalo , Husnjak 8 , Dvorski 5, Brekalo 3, Turšić, Zarko 3, Pekas; trener: Vučković

Voltino: Reba, Rebselj 2, Vargić 3, Kugarić, Marletić, Zarak, Brkić, Vujević, Krainović, Antunović 2, Čović 2, Belosenić ; trenerica: Hanžek


Smoki 2 – K.Tomislav/J.Klović 10:20 (2:6; 4:6; 6:7; 0:1)

Smoki 2: Pelikan, Đurić 4, Trninić 2, Djaković, Šimurina, Uroić, Kamra, Martinović, Stojsavljević 2, Posavec, Gluić, Antolić 2, Horvatiček, Drčić; trener: Brčina

K.Tomislav/J.Klović: Bulić 3, Salihović, Mandić 2, Kontušić, Neo, R.Grašo 1, Gašpar, Milas, Matanović 10, Šimurina, Crevar, Maletić, Delić 4, Jakić, Nunez-Abas, Duboković, Lovrenščak; trener:Maršić

Tags:
Galerija slika
Nema galerije slika.
Youtube video-zapisi
Nema video zapisa.
Pratite nas na YouTube kanaluPratite nas na Twitteru
              Važno
        Kontakti
  Newsletter        Pratite nas!
 

Lokacija

Newsletter

Prijavite se na newsletter i primajte novosti iz kluba!

FacebookTwitter

YouTube Instagram