Ako treba
Juniori Cedevite svladali Ivančicu
11 03 2017 04:18:00
2533 views

Trećeg dana Poluzavršnice Prvenstva Hrvatske u Osijeku (Skupina A) košarkaši Cedevite pobijedili su Ivančicu 96:74. Momčad trenera Marka Trninića tako je Grupu 1 završila na prvo mjestu i u nedjelju će u 11:00h u polufinalu igrati protiv pobjednika iz utakmice Zagreb – Kvarner 2010.

Cedevita je protiv Ivančice poslije 20 minuta igre vodila 50:36, a u zadnju četvrtinu Zagrepčani su ušli s prednošću 81:55.

S obzirom da je bilo jasno da je Cedevita jača momčad, obojica trenera priliku da zaigraju dali su svim svojim igračima.

Kod Cedevite su dvocifreni bili Luka Barišić (24 poena i 5 skokova), Marin Mihalić (12 poena i 7 skokova), Leon Dubroja (11 poena) te Dario Kuzmanović (11 poena i 3 asistencije), dok su Ivančicu predvodili Kruno Smontara (25 poena i 4 skoka) te Leon Koljnrekaj (21 poen i 11 skokova).