Cedevita 
99
Mega B.
96
Cedevita  Budućnost
21:00h, 23.09.
Bar, ABA Superkup
Cedevita  FMP
18:00h, 29.09.
ABA liga
Vijesti
MLC: Rezultati od 18.03.
21 03 2017 07:58:00
827 views
0 comments

18. ožujka 2017. odigrane su nove utakmice u Maloj ligi Cedevita, a rezultate pogledajte ispod.


Liga `02./`03.


Voltino – K.Tomislav/VERN  26:54 ( 7:8; 3:22; 3:16; 13:8)

K.Tomislav/VERN : Bulić, Puljiz 8, Popović 10, Brkić 6, Dobrinčić 2, Budimlija 7, Andrić 2, Maver 2, Milaković 6, Rajković 2, Gulija 9, Fišter, Ivković, Pavić, Ćavar, Juram, Lesar, Neštar 2; trener:Maršić

Voltino: Pavičević 1, Ivezić, Prskalo, Ćudina 13, Palaura, Gjurin 7, Ivrlač, Zečević, Tuteković, Trnski, Gracin 3, Domjan 2, Jelavić; trenerica:Hanžek


Cesarić/Vukomerec – Lučko  45:11 (9:2; 10:0; 14:5; 12:4)

Cesarić/Vukomerec: Bešić 3, Gazdić 6, Drister 2, Klemen F. 4, Klemen L. 4, Matleković 7, Vuković 2, Deljkić 2, Kliškinjić 9, Remenar 6; trener:Zatezalo

Lučko: Žaknić, Božurić, Arapović, Bekić 2, Kalogjera, Ošust, Čondrić 3, Barić 4, Tomić 2 ; trener: Meglaj


Žitnjak - V.Nazor  15:38 (3:9; 2:12; 6:8; 4:9)

Žitnjak: Ekić 4, Čatić 4, Ravlić 1, Glavaš 6, Krizmanić, Hoti, Redžić, Alijagić, Hoić ; trener:Miklec

V.Nazor: Budić 2, Smital 5, Čurlo, Marković 14, Prgomet, Samahodaj 2, Tomica 2, Capan 2, Rukavina 9, Ikanović 2, Kalauz ; trener:Pantaler


Matoš – Smoki 29:48 (5:9; 10:19; 9:5; 5:15)

Matoš: Damjanić 8, Alvir 10, Andrić 2, Matišić 2, Antonio, Zanetti 7; trener: Pantaler

Smoki: Junaković 15, Šestak 9, Mihalić 8, Flegar, Balog, Bambir 2, Vrbanec, Matanović 10, Barić 4; trener: Brčina


Liga `04./`05.


Grupa A


Nazor/Matoš – Rapska  37:16 ( 10:0; 13:4; 7:11; 7:1)

Nazor/Matoš: Štimac 3, Budić 5, Brkić 12, Herceg 2, Omrčen 2, Matić, Gažić 9, Uračević 2, Milosavljević, Vidović, Brdar 2; trener:Pantaler

Rapska: Nenezić 2, Penić 5, Bartolić, Jurić, Mada, Sopta, Marković, Mandek 2, Karlo 3, Kardum, Pačalet , Sven, Prlić 2; trener:Blažević


Grupa B


G.Vrapče – Žitnjak 20:7 (8:2; 2:4; 6:0; 4:1)

G.Vrapče: Šoštarić, Štefanić 2, Kraljević J. 4, Andrlon 2, Flegar, Žabec 2, Gluić, Kesak, Folnović V. 2, Oršulić 6, Miličić 2, Debanić; trener:Gulin

Žitnjak: Krizmanić J. , Horvat, Hoić, Šipura, Mijatović, Zečević 2, Kordić, Andrijanić, Krizmanić K. 1, Kaurin 2, Josipović, Agatić,       Stjepić 2 ; trener: Miklec


Voltino – VERN  49:19 (18:5; 10:4; 15:0; 6:10)

Voltino: Gjurin 15, Ćudina 10, Tuteković, Pavičević 14, Ivrlač 4, Marasović, Gedo, Palavra 2, Prskalo 2, Ivezić, Cvitković, Zečević ;trenerica:Hanžek

VERN: Došen 2, Niko, Porkolabić, Ribarić, Lulić 13, Memeti 4, Mandić; trener: Kralj


Liga `06. i mlađi


Grupa A:


I.Meštrović – Rapska  26:22 (12:0; 8:8; 3:12; 3:2 )

I.Meštrović: Bubalo 4, Zubak 4, Čorić 7, Andrić, Oslaković, Pušić 2, Majdov, Hrgović 2, Šuto 5, Jagić, Dekanić, Surla, Škugor 2; trener:Đurak

Rapska: Drlić 8, Sopta 6, Mada 2, Marković 2, Karlo, Jurić, Šimičić 2, Mandek 2, Alerić, Ljubičić, Miletetić; trener: Blažević


K.Tomislav – Lučko/Kajzerica  21:23  (5:12; 4:2; 0:9; 12:0)

K.Tomislav: Treščec, Grašo T. 3, Grašo R. 2, Bihar J., Bihar, Lovreščak, Milanović 2, Kontošić, Cervar 2, Milas, Budimir 2, Miladin 6, Delić 4, Diego; trener:Žunković

Lučko/Kajzerica: Ivanković, Šustek 7, Franić, Gugić 2, Maznik 10, Buconjić, Šošić 4, Penezić, Katalinić, Jelaska, Tomas, Kalac; trener:Meglaj


Grupa B:


A.Stepinac 2 – Šenoa/Vrapče  4:17 ( 1:9; 1:2; 2:3; 0:3 )

A.Stepinac 2: Crnjac, Zrilić, Dudić, Franjić, Husnjak 2, Mutavdžić, Matek, Gabrilo 2, Samac; trener: Vučković

Šenoa/Vrapče: Šandrić 1, Gašparović , Olah 7, Sobota 4, Krnic, Bolanča, Bogdan 1, Bunjan, Žagar, Straga, Čolak , Štedul 4; trener:Gulin


Grupa C:


Smoki 2 – Lučko/Kajzerica 3  13:8 (4:2; 3:2; 2:2; 4:2)

Smoki 2: Stojsavljević, Pelikan 6, Horvatiček, Antolić, Drčić, Kaura, Pelikan, Šimurina, Martinović 1, Trninić 4, Đurić 2, Gluić;trener: Brčina

Lučko/Kajzerica: Petričević, Lončar 2, Sučec 2, Stipić, Marinić, Petrinić 2, Radić 2, Brodar, Perić, Šuljak, Arapović, Sučić, Bedić; trener: Meglaj


Cesarić/Vukomerec – Lučko/Kajzerica 3   15:13 (2:2; 4:8; 6:0; 3:3)

Cesarić/Vukomerec: Benković 2, Pranjić, Filipović, Zajec G. , Šitunjac 4, Pajor, Zajec T., Radoš, Horvatin, Semrad 2, Hadžić 2, Šipov 5,

trener: Zatezalo

Lučko/Kajzerica 3: Petričević, Lončar 7, Sučec, Stipić, Marinić 2, Petrinić, Radić , Brodar Tomljanović 2, Perić, Šuljak , Arapović, Sučić 2, Bedić,; trener: Meglaj 

Tags:
Galerija slika
Nema galerije slika.
Youtube video-zapisi
Nema video zapisa.
Pratite nas na YouTube kanaluPratite nas na Twitteru
              Važno
        Kontakti
  Newsletter        Pratite nas!
 

Lokacija

Newsletter

Prijavite se na newsletter i primajte novosti iz kluba!

FacebookTwitter

YouTube Instagram