Cibona 
75
Cedevita
78
Cedevita  FMP
1. kolo, ABA
Zadar  Cedevita
2. kolo, ABA.
Vijesti
MLC: Rezultati od 01.04.
03 04 2017 02:26:00
581 views
0 comments

Rezultati 01.04.2017.


Liga `02./`03.


K.Tomislav/VERN – Smoki  25:65 (5:21; 7:12; 4:23; 9:9)

K.Tomislav/VERN: Popović 9, Unković 4, Lesar 5, Fišter 1, Jorum 2, Ivković, Pavić; trener: Maršić

Smoki: Šestak 10, Barić 7, Matanović 7, Vrbanec 1, Junaković 13, Balog 11, Krpan 4, Bambir 4, Flegar 4, Mihalić 4; trener: Brčina


Cesarić/Vukomerec – V.Nazor  46:26 (9:9; 10:9; 16:4; 11:4)

Cesarić/Vukomerec: Matleković, Prister 1, Gazdić, Božić 6, Deljkić 2, Bešić 13, Vuković, Remenar 11, Kliškinjić 2, Klemen L. 2, Klemen F. 11; trener:Zatezalo

V.Nazor: Smital 3, Marković 6, Kalauz 2, Begović 2, Prgomet 2, Rukavina 6, Matolić 5 , Tomica ; trener: Pantaler


Matoš – Lučko  49:24 (12:12; 17:1; 12:6; 8:5)

Matoš: Damjanić 6, Andrić 6, Košak 9, Zanetti 8, Matišić 9, Alvir 11; trener: Pantaler

Lučko: Odak 2, Mutapčić 4, Jerković 9, Čondrić 3, Musa, Ošust, Arapović 2, Tomić , Horvatiček 4 ; trener: Meglaj


Liga `04./`05.


Grupa A


K.Tomislav – Nazor/Matoš  20:26 (5:10;5:2; 8:6; 2:8)

K.Tomislav: Pešut, Maver 4, Krstič 1, Ivančić, Juričević,Kašić 2, Lukić, Borevković 1, Milovec 6, Šuljić, Pečarić 6, Brčić, Huštak; trener:Žunković

Nazor/Matoš: Vušak 7, Brkić 7, Omrčen, Herceg 8, Milosavljević, Vranjković 2, Brdar, Matijević 2, Tustić; trener: Pantaler


Grupa B


VERN – G.Vrapče 2   19:22 (4:3; 5:6; 7:8; 3:5)

VERN: Skender, Samac 5, Vandek 6, Gašaj, Trogrlić 1, Mandić 7, Memeti, Došen, Matanović; trener: Kralj

G.Vrapče 2: Miličić, Folnović 2, Gluić 2, Šimunjer 6, , Žabec 4, Stefanić, Debanić 2, Kesak, J.Kraljević 2, V.Kraljević, Oršulić 2, Andrlon 2, Blažić; trener: Gulin


Liga `06. i mlađi


Grupa A:


Rapska – A.Stepinac 21:34 ( 0:17; 5:3; 7:8; 9:6)

Rapska: Prlić 12, Sopta 2, Mandek 5, Mada, Šimičić, Ljubičić, Miletić, Žugec, Jurić, Marković 2, Meničanin, Alerić; trener: Blažević

A.Stepinac: Žarko 3, Brekalo 8, Dvorski, Husnjak 4, Pavković 4, Škrobot 11, Matek, Vukov-Colić, Samac, Franjić, Marinović 2, Martinović, Krejči 2, Gabrilo, Crnjac,  Zrilić, Ljubić; trener:Vučković

Grupa B:


A.Stepinac – Matoš/Nazor 2:0 ( 15:19 (2:6;8:5; 1:4; 4:4) )

A.Stepinac 2:Krejči 2, Zrilić 1, Franjić 4, Martinović, Gabrilo, Brekalo 4, Samac,Husnjak 2, Ljubić 2; trener: Vučković

Matoš/Nazor: Smital 6, Milosavljević, Bartol 4, Crnčec 4, Bagić, Vukov-Colić 4, Matek 1; trener: Pantaler


P.Preradović – Lučko/Kajzerica 2  10:15 ( 2:3; 3:4; 2:2; 3:6)

P.Preradović: Kikaš 2, Šipov 3, Radoš, Komosar, Bitunjac, Zajec T., Zajec G., Trninić, Pranjić, Matijević 2; trener: Pavlović

Lučko/Kajzerica: Crnojević 2, Franić 2, Sačer, Živko 1, Radić, Lončar 4, Sučić, Marinić 4, Brodar-Tomljanović 2, Musa, Penezić, Kalac; trener:Meglaj


Grupa C:


Smoki 2 – Lučko/Kajzerica 3  16:18 (2:6; 4:6; 4:4; 6:2)

Smoki 2: Kamra 2, Trninić, Uroić, Drčić, Đurić 4, Gluić, Šestan T. 2, Šestan V., Pelikan 6, Djaković 2, Bujan; trener: Brčina

Lučko/Kajzerica 3: Brodar/Tomljanović 4, Lončar 4, Musa, Sučić, Petrinić 2, Petar Krešimir, Šuljak 2, Bedić, Arapović, Marinić 6; trener:Meglaj

Tags:
Galerija slika
Nema galerije slika.
Youtube video-zapisi
Nema video zapisa.
Pratite nas na YouTube kanaluPratite nas na Twitteru
              Važno
        Kontakti
  Newsletter        Pratite nas!
 

Lokacija

Newsletter

Prijavite se na newsletter i primajte novosti iz kluba!

FacebookTwitter

YouTube Instagram