Cedevita 
85
Cibona
91
Cibona  Cedevita
25.05.2017.
20:15 Finale A-1
Cedevita  Cibona
28.05.2017.
20:00 Finale A-1
Vijesti
Juniori, kadeti i predkadeti Cedevite na završnici Prvenstva Hrvatske
06 04 2017 02:41:00
4011 views
0 comments
Od 7. do 9. travnja u Slavonskom Brodu održava se Završni turniri Prvenstva Hrvatske za mlađe kategorije. Ondje će igrati po četiri najbolje hrvatske momčadi u uzrastu juniora, kadeta i pretkadeta, a u sve tri kategorije Cedevita ima svojeg predstavnika.
  

Predkadeti Cedevite će u polufinalu u petak u 15:00h igrati protiv Cibone, a u drugom polufinalnom paru u toj kategoriji igraju Zadar i DOŠK. Ukoliko će pobijediti, u finalu će kadeti Cedevite igrati u subotu u 12:15h, a u slučaju poraza, za treće mjesto borit će se u subotu u 10:00h.

Kadeti Cedevite također će u polufinalu igrati protiv Cibone. Ta utakmica je na rasporedu u subotu u 14:45h, a u drugom kadetskom polufinalu u 16:45 snage će odmjeriti Dubrovnik i Split.

U subotu se igraju i polufinalne utakmice juniore. Cedevita i tu u 18:45h igra protiv Cibone, a u drugom polufinalu u 20:45h igrat će Zadar i Split.

U nedjelju će prvo u 11:00h igrati kadeti za treće mjesto, u 13:00h igrat će se juniorska utakmica za treće mjesto, u 15:00h predviđeno je kadetsko finale, a u 17:30h juniorsko finale.

Juniore Cedevite vodit će trener Marko Trninić, kadete vodi Nenad Kukić, a predkadete Nikša Strika.

Raspored utakmica (Slavonski Brod, SD Vijuš):
 
7. travanj 2017. 
15:00 PRETKADETI   KK Cibona – KK Cedevita 
17:00 PRETKADETI   KK Zadar – KK DOŠK 
 
8. travanj 2017. 
10:00 PRETKADETI za 3. mjesto 
12:15 PRETKADETI za 1. mjesto
14:45 KADETI   KK Cedevita – KK Cibona 
16:45 KADETI   KK Dubrovnik – KK Split
18:45 JUNIORI   KK Cedevita – KK Cibona 
20:45 JUNIORI   KK Zadar – KK Split 
 
9. travanj 2017. 
11:00 KADETI za 3. mjesto 
13:00 JUNIORI za 3. mjesto 
15:00 KADETI za 1. mjesto 
17:30 JUNIORI za 1. mjesto

Sastavi Cedevitinih momčadi

Predkadeti Cedevite
Lovre Škara
Borna Dramalija
Stjepan Kalamiza
Luka Krajnović
Lukas Tonković
Leon Brkić
Borna Pavičić
Fran Kosor
Gian Luca Kakarigi
Marko Suknaić
Fran Belas
Andre Skelin
Luka Dumanić
Trener  - Nikša Strika
Pom. trener – Marijan Bagarić

Kadeti Cedevite
Bruno Strunjak
Luka Mionni
Haris Mehdić
Karlo Lukačić
Marko Farkač
Daniel Pavičić
Rok Radović
Mile Vukušić
Vito Strunjak
Matej Bošnjak
Karlo Matković
Trener - Nenad Kukić
Pom. trener - Luka Pušut

Juniori Cedevite
Toni Perković
Dario Kuzmanović
Luka Barišić
Lovro Buljević
Marko Montana
Antonio Jordano
Leon Dubroja
Džanan Musa
Marin Mihalić
Darko Bajo
Filip Varga Brzica
David Šetka
Lovre Žaja
Vito Čubrilo
Luka Krajinović
Trener – Marko Trninić
Pom. trener – Marijo Bošnjak

Tags:
Galerija slika
Nema galerije slika.
Youtube video-zapisi
Nema video zapisa.
Pratite nas na YouTube kanaluPratite nas na Twitteru
              Važno
        Kontakti
  Newsletter        Pratite nas!
 

Lokacija

Newsletter

Prijavite se na newsletter i primajte novosti iz kluba!

FacebookTwitter

YouTube Instagram